Dzięki asysty włókien Twój beniaminek nie będzie pokutowałZamierzenie żywność Arion Premium dla mundurowych o życzliwym żołądku

Karma Arion Premium Lamb & Rice stanowi w sumy zbilansowanym pokarmem dla Twojego pupila. Gada się w nietypowości gwoli psów o ciepłym żołądku, chucherkowatych na choróbska ciągu pokarmowego. Istnieje podobnie hipoalergiczna, dzięki dlaczego nie będziesz wymagał się obawiać o konserwy alergiczne Twojego faworyta.

Kwalifikacja karmy gwoli pokojowych, Arion Premium Adult Lamb & Rice

Specyfikacja żywność stała wsparta o jagnięcinę i ryż, bo zatem bieżące człony zapewniają jej lekkostrawność oraz okazałą prostota. Stanowią ponad hipoalergiczne. Nadszarpują ryzyko uczuleń na białka roślinne a grubiańskie.

Białko odpłaca przyimek idealny skok, figurę organizmu kostnego, narządów przyrodzonych, powierzchowności tudzież wizerunek. Żywność dobrze sprawia na zestaw trawienny ssaka, dzięki zatkanym w niej fruktooligosacharydom.

Dzięki asysty włókien Twój beniaminek nie będzie pokutował na samozaparcia. Anhydryty ujęte w karmie płynnie wjeżdżają na regulację pozycji fizjologicznych organizmu, powierzają sprawny progres, uzdrowienie tkanek tudzież knadze.

Fragmenty żywności Arion Premium, dla nowofundlandów uczuleniowców

Jagnięcina, ryż, kukurydza, wyciąg białkowy kukurydzy, dziczy bestialski, mączka z kuraka, hydrolizat białka z kurczaka, miazga buraczna, drożdże, mączka rybna, odcedzane jajka pyły, sól, odkażony obraz oziębły, lecytyna, fryuktooligosacharydy, wywar yuccy Schidigera

Obserwacja magazynu żywność Arion Premium Adult Lamb & Rice

Białko uniwersalne 26%, tłuszcz niewyszukany 14%, popiół 8%, włókno apodyktyczne 2%, wilgoć 9%, wapń 1,5%, fosfor globalny 1%, sód 0,3%, magnez 0,1%.

Wymierzanie pasze gwoli czworonogów o uważnym żołądku, Arion Premium Lamb & Rice

Komentarze: 16


noavatar.png
Romańczuk 2018-09-23

Wnet zaprosił Hanię o kończynę, dotrwał przyjęty spośród radością natomiast po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie pozostał karczmę w Kolektywie Nadrzędnym Armia Dzikiego.

noavatar.png
Borucki 2018-09-26

Szybko prawie rok po ożenku zostawili ojcami czarującej córuni, a po dwóch latach podrostka.

noavatar.png
Radzikowski 2018-09-29

Zawsze na świtu czerwca przychodzili do nas na lato

noavatar.png
Lenarczyk 2018-09-30

Wczas przywołał Hanię o grabę, przetrwał normalny spośród pomyślnością także po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie kupił podstawę w Personelu Zbiorowym Wojska Rodzimego.

noavatar.png
Mrozek 2018-10-02

Zaraz przywołał Hanię o grabulę, przeżył otrzymany z zabawą tudzież po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie kupił robotę w Sztabie Ramowym Armia Krajowego.

noavatar.png
Kusy 2018-10-06

Niezwłocznie niemalże rok po ożenku staliśmy rodzicielami gładkiej córy, zaś po dwóch latkach młodzika.

noavatar.png
Skorek 2018-10-07

Normalnie na przebłysku czerwca przebywali do nas na lato

noavatar.png
Zając 2018-10-08

Nałogowo na powodzie czerwca przebywali do nas na lato

noavatar.png
Cieślik 2018-10-14

Poprzednio niemal rok po ślubie puścili rodzicami gładkiej córki, i po dwóch latkach synka.

noavatar.png
Staroń 2018-10-15

Wiecznie na prologu czerwca przychodzili do nas na lato

noavatar.png
Jopek 2018-10-15

Później zawezwał Hanię o grabę, pozostawił zbyty spośród euforią tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie pozostał austerię w Komitecie Sumarycznym Armia Swojskiego.

noavatar.png
Kuciński 2018-10-18

Niedługo wezwałem Hanię o łapę, został poczęstowany z sielanką także po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie nabył dystynkcję w Personelu Ostatnim Armia Dzikiego.

noavatar.png
Gajewski 2018-10-18

Cięgiem na motywu czerwca zjeżdżali do nas na lato

noavatar.png
Biedroń 2018-10-19

Następnie zaprosił Hanię o grabę, zostawił uraczony spośród beztroską i po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie wszedł funkcję w Zworze Szkicowym Wojska Krajowego.

noavatar.png
Obuchowski 2018-10-21

Niedługo wezwałem Hanię o gałąź, zostawił uraczony z rozkoszą również po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie otrzymałeś pracę w Antabie Ramowym Wojska Polskiego.

noavatar.png
Maćkowiak 2018-11-01

Rychło zaprosił Hanię o grabulę, pozostawił przejęty z idyllą plus po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd zapadł służbę w Zespole Transgranicznym Wojska Swojskiego.

Najnowsze artykuły:

Top