Składniki aktywne w preparatach Bio-essence mleczko pszczele i ATP.

bio-essence atp i mleczko pszczele

Bio-Essence

Bio-essence mleczko pszczele i ATP.

Dokładnie seria nazywa się Bio-essence V Face Series. W Azji mocno promowana jest idea twarzy w kształcie litery V. Taka twarz wygląda po prostu młodo.

Sprawdźcie dlaczego (młoda twarz ma kształt litery V a w twarzy starej ta proporcja się odwraca):

bio-essence atp i mleczko pszczele

Składniki jakie mają nam pomóc ujędrnić skórę twarzy to przede wszystkim ATP, mleczko pszczele, żeń szeń i bioaktywne składniki, które są patentem producenta.

Co to jest ATP ?

bio-essence atp i mleczko pszczele
Adenozyno-5′-trifosforan (ATP ) inaczej nośnik energii chemicznej w naszych komórkach jest koenzymem, który przechowuje energię wspierającą metabolizm. Każdego dnia przerabiamy tyle ATP ile sami warzymy :)

Co robi dla skóry?

Poprawia mikrokrążenie, by naprawić i odnowić komórki naszej skóry, dzięki czemu przywraca jej blask i jędrność.

ATP i jego dzianie przeciwstarzeniowe.

Ponieważ skóra jest największym organem ciała, niezbędne do jej życia, regeneracji i odnawiania są ogromne ilości ATP. ATP jest potrzebne do wszystkich procesów zachodzących w organizmie. Do powielania nici DNA, regeneracji skóry, skurczy mięśni czy syntezy kolagenu.

Naturalna produkcję ATP w organizmie maleje z wiekiem. Do czasu osiągnięcia 60 roku życia, ilość wytwarzanego ATP będzie o połowię mniejsza, niż kiedy mamy lat 20. Brak ATP oznacza, że ciało funkcjonuje mniej sprawnie. Dotyczy to także metabolizmu skóry. Bez odpowiedniej ilości ATP w organizmie, skóra starzeje się szybciej.

Mleczko pszczele (Royal Jelly)

W mleczku pszczelim znaleziono aż dwadzieścia makro- i mikroelementów, m.in. żelazo, magnez, miedź, potas, fosfor, cynk, niekiel, siarkę, mangan, kobalt, krzem, chlor, bizmut, arsen. Występuje w nim wiele witamin. Znajdziemy między innymi kwas nikotynowy, kwas pantotenowy, witaminę PP oraz inozytol, w mniejszych ilościach obecne są witaminy B1, B2, B6, C, kwas foliowy, biotyna i B12.
Mleczko pszczele jest bakteriostatyczne i bakteriobójcze, działa bakteriostatycznie nawet w rozcieńczeniu 1:1000!

Co dla skóry?

Mleczko pszczele pobudza metabolizm komórkowy oraz normalizuje wydzielanie gruczołów łojowych. Mleczko wywiera na skórę korzystne działanie tonizujące, a także poprawia jej nawilżenie i elastyczność.

Płyn Bio Energy:

Zawiera składniki mineralne przyśpieszające ponowny wzrost komórek skóry.

Aminokwasy Bio Mineral Essence

Bogate w białka, aminokwasy i pierwiastki śladowe, są konieczne do wzrostu nowych komórek skóry.

Bio esencja powstała z fermentacji ryżu

Poprawia krążenie i natlenienie, aby usprawnić metabolizm i wzmacnić odnowę komórek skóry. Zapewnia odpowiednie odżywienie komórek skóry, eliminuje zmarszczki i zwiotczenie.

Żeń-szeń

Poprawia proces odnowy komórek, zapewniając nawilżenie i odżywienie. Rozjaśnia szarą i zmęczoną cerę.

Jak działa Bio-essence mleczko pszczele i ATP?

ATP i mleczko pszczele są głównymi składnikami, które stosuje się do każdego produktu w serii Bio-essence mleczko pszczele i ATP.
Innowacyjne, stworzone z ekskluzywnych składników, takich jak Płyn Bio Energy i Aminokwasy Bio Mineral Essence, Bio-essence mleczko pszczele i ATP ma podwójne działanie w celu dostarczenia energii i komunikowania się komórek skóry.

Wynik?

Odbudowa skóry, jędrność i blask aż do wymarzonego, młodzieńczego wyglądu buzi w kształcie litery V!

Polecam wypróbowanie bardzo popularnych w Azji masaży:

Materiały producenta: Bio-essnece (Ginvera Enterprise Sdn Bhd.Chua)
Zdjęcia serii Bio-essence V Face Series.

  


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>