Piękna twarz w kształcie litery V

face_03

Szczupła twarz w kształcie litery V

Czy zastanawiałyście się kiedyś dlaczego tak wiele kobiet i mężczyzn z krajów azjatyckich poddaje się operacjom plastycznym?

A może nie zwróciliście na to uwagi?

Wydaje się oczywiste, że ta nacja wygląda młodziej i ładniej się starzeje, a kobiety są po prostu piękne, delikatne, mają buzie dziecka (przynajmniej w naszym wyobrażeniu Azjatów).

Niestety prawda jest taka, że każdy musi pocierpieć aby być piękną/nym. Te delikatne rysy to czasem zasługa operacji plastycznych, bardzo popularnych szczególnie w Korei Południowej tzw. twarz w kształcie litery V.

twarz o kształcie litery V

twarz o kształcie litery V

twarz o kształcie litery V

twarz o kształcie litery V

twarz o kształcie litery V

twarz o kształcie litery V

twarz o kształcie litery V

Oczywiście nie tylko twarz można sobie poprawić ;) ale skupmy się na dzisiejszym temacie.

Twarz w kształcie litery V wyróżnia ostry podbródek, buzia zwęża się ku dołowi, co nadaje jej bardziej atrakcyjny dla dzisiejszych kanonów piękna wygląd. Osoba z taką twarzą wydaje się po prostu młodsza niż jest w rzeczywistości. Niestety operacje plastyczne są drogie i nie zawsze się udają, ale mogę was pocieszyć istnieje parę sposobów na „zrobienie” sobie takiej ślicznej buzi bez cięcia i piłowania:

1. Po pierwsze włosy sprawdza się grzywka, oraz odpowiednie cieniowanie fryzury, zapytajcie fryzjerkę na pewno umie coś takiego stworzyć:

wyszczuplające fryzury

wyszczuplające fryzury

wyszczuplające fryzury

wyszczuplające fryzury

wyszczuplające fryzury

2. Odpowiedni makijaż może zdziałać cuda, ale potrzeba sporo praktyki, żeby się go nauczyć. Nawet jak nabierzesz wprawy, zajmuje to trochę czasu. Kim Kardashian podobno maluje się przez 2h(!),a ona na
pewno jest w tym mistrzynią!

article-2013926610042136261000

kim-k-make-up-3

3. Rolka do masażu twarzy, tak coś takiego jest już w Azji. Czy działa nie wiem, ale nic nie szkodzi spróbować… Chociaż słyszałam, że efekty pojawiają się po dłuuugim czasie.

rolka do msażu twarzy

roller do msażu twarzy

4. Masaż twarzy – w poprzednim poście KLIK >>

Co ja myślę?

Spróbuje masażu z odpowiednimi kremami (tak, są azjatyckie kosmetyki, które wyszczuplają buzię i naprawdę działają bp. Bio-essence krem ujędrniający) przy okazji spłycają zmarszczki! Masaż i ćwiczenia twarzy są jest bardzo dobrą metoda uzupełniającą „trenuj ją” w każdym miejscu jak tylko Ci się przypomni, ale najlepiej w domu podczas oglądania telewizji. Pierwsze parę dni może być ciężkie ale łatwo wpada się w rutynę: krem + masaż to tylko 10 min.
Naprawdę warto, bo efekty są świetne i nie tylko teraz będziecie lepiej wyglądać, ale za parę lat podziękujecie sobie za to!

inspiracja i zdjęcia: rheapunya.blogspot.com, makeyhairstyles.com

  , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>