Hada Labo

Hada Labo

O marcie Hada Labo

Hada Labo oznacza filozofię „ideału i prostoty” w zakresie pielęgnacji skóry.
Przynosi piękno i powrót do podstaw – idealnych, prostych i pewnych.

Aby spełnić obietnice zdrowej i doskonałej skóry, Hada Labo podkreśla prostotę w procesie pielęgnacji, usuwając wszystkie niepotrzebne dodatki takie jak barwniki, zapachy i olej mineralny.

Hada Labo tylko najlepsze, najczystsze i wysoce skuteczne składniki, które są korzystne dla skóry zostały zachowane w celu zapewnienia maksymalnej skuteczności. Tylko to co najlepsze dla Twojej skóry i nic więcej…

Hada Labo powstała w Japonii w 2004 roku. Marka została wyjątkowo dobrze przyjęta w bardzo krótkim czasie. Miłośnicy urody bardzo szybko odkryli markę i Hada Labo okazał się sukcesem z jego Hada Laba lotion intensywnie nawilżający z kwasem hialuronowym jest nr 1 w Japonii, sprzedano ponad 30 milionów * butelek.

Po raz pierwszy w Japonii w 2004 roku, jej Hada Laba lotion super nawilżający z kwasem hialuronowym jest faworytem miłośników piękna, sprzedaje się 1 butelka co 4 sekundy!

Nagrody:

Hada Laba lotion super nawilżający z kwasem hialuronowym został nagrodzony najlepszy lotion do twarzy w Yahoo Best Cosme Award 2007. Został wyróżniony przez japoński magazyn „UP” dla najlepszego Lotionu nawilżającego.

Przerwa techniczna w działaniu sklepu do odwołania!

  • Zapraszamy po przerwie.
  • Przepraszamy za niedogodności
  • jednak sklep potrzebuję odmiany!

Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się: