Ginvera

ginvera marvel gel

Ginvera

O marce

Założona prawie 20 lat temu, w 1985 roku przez dr Tor Lam Huat. Pionier azjatyckich kosmetyków do pielęgnacji ciała w Singapurze. Dr Tor jest twórcą słynnych marek Bio-Essence oraz Ginvera. Firma ma swoje siedziby w Singapurze, Malezji, Tajlandii, Hong Kongu i Chinach. Działa w 15 krajach, w tym USA, Europie, Japonii, na Bliskim Wschodzie i krajach Azji Południowo-Wschodniej.

O Seri Ginvera z zieloną herbatą:

Ginvera z zieloną herbatą jako główny składnik zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, wzbogacony o ekstrakt z soi i składników ziołowych, aby przywrócić blask i przejrzystość skóry w naturalny sposób.

Ekstrakt z zielonej herbaty – Dlaczego jest tak SKUTECZNY?

Zielona herbata jest koktajlem silnego przeciwutleniacza katechin (jedna filiżanka zielonej herbaty zawiera ok. 200 miligramów katechin, co równa się prawie 8 jabłkom!). Około połowa z katechin znalezionych w zielonej herbacie to EGCG (galusan epigallokatechiny), które są dwukrotnie silniejsze od resweratrolu, przeciwutleniacza znalezionego w czerwonym winie.

Ekstrakt z zielonej herbaty zawiera 20x więcej przeciwutleniaczy niż witamina C, zapewniając doskonałą ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dziła przez oddawanie elektronów do wolnych rodników, a tym samym czyni je mniej szkodliwymi. Zmniejsza związane z UV fotostarzenie, które jest odpowiedzialne za większość objawów przedwczesnego starzenia się skóry. W zielonej herbacie znaleziono także wit.E, która znakomicie zatrzymuje wilgoć w skórze oraz spowalniania oznak starzenia. Zielona herbata jest również znana ze swoich antybakteryjnych i ściągających właściwości.

Przerwa techniczna w działaniu sklepu do odwołania!

  • Zapraszamy po przerwie.
  • Przepraszamy za niedogodności
  • jednak sklep potrzebuję odmiany!

Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się: