Bio-Essence InchLoss czy on naprawdę działa?

bio-essence inchloss zapach azji

Przedstawiam moją zupełnie subiektywną ocenę

Bio-Essence InchLoss krem wyszczuplający Extra Strength

Bio-Essensce to azjatyckie kosmetyki, które cieszą się dużą popularnością wśród kobiet wschodu. Od dawna wiadomo że Azjatki bardzo dbają o wygląd skóry oraz sylwetki.

Bio-Essence InchLoss to żel wyszczuplający redukujący cellulit. Producent obiecuje utratę w obwodzie nawet do ½ cala tygodniowo (czyli ok 1,27 cm) oraz wygładzenie problematycznych części ciała takich jak: uda, pośladki ramiona i brzuch. Azjatki to jedne z najszczuplejszych kobiet na świecie, nasuwa się tylko jeden wniosek. Ale czy azjatyckie kosmetyki naprawdę działają?

inchloss zapach azji

Bio-Essence InchLoss ma w swoim składzie, składniki „pożerające” tłuszcz:

· Bio-Mineral Amino Acid Essence, który jest bogaty w białka, aminokwasy, witaminy i enzymy, są one pokarmem dla komórek skóry wzmacniają ją, pomagają również wprowadzić inne składniki zawarte w kremie głęboko pod skórę.

· Papryka: poprawia mikrokrążenie i usprawnia metabolizm komórkowy. Daje uczucie ciepła oraz stopniowy efekt rozgrzania, ma to wpływ na wyszczuplenie i poprawę wyglądu ciała

· Imbir : ma właściwości rozgrzewające i pobudzające krążenie, dzięki czemu silnie ujędrnia i wyszczupla

· Wyciąg z ananasa zawiera kwasy organiczne które delikatnie złuszczają martwy naskórek, skóra staje się gładka i elastyczna. Ananas zawiera również składnik: bromelaine, która przeciwdziała obrzękom skóry, działa przeciwzapalnie a witamina C, wzmacnia naczynia krwionośne. Efektem działań tych składników jest gładka mocna dobrze nawilżona i elastyczna skóra.

· Kofeina- zwiększa mikrokrążenie krwi, ponadto przyśpiesza odpływ limfy z tkanki tłuszczowej oraz usuwa toksyny z organizmu. Kofeina aktywizuje i przyspiesza lipolizę, uwalnia nadmiar tłuszczu z adipocytów zmniejszając ich rozmiar. Efekt: wyraźnie gładsza skóra mniej widoczny, zredukowany cellulit.

· Wyciąg z żeń-szenia: ma działanie regenerujące i odmładzające odpowiada za optymalne nawilżenie i odżywienie skóry, co czyni ją miękką i elastyczną. Hamuje również powstawanie komórek tłuszczowych i ułatwia rozkład lipidów, poprawia ukrwienie skóry. Rezultat to wyraźna poprawa konturu ciała, wzmocniona i ożywiona skóra, mniej widoczny zredukowany cellulit.

· Wyciąg z ryżu: zawiera pełny komplet aminokwasów, które odpowiadają za prawidłową strukturę i metabolizm komórek skóry.

Korzyści ze stosowania o-Essence InchLoss są widoczne prawie od razu, skóra staje się napięta, mocniejsza, gładka. Tłuszczyk rzeczywiście jakby znika.

Według mnie krem działa, nie wiem ile się pozbyłam w obwodzie, bo nie zmierzyłam. Obiecuje się poprawić i zamieścić fotki.

Co prawda krem ma też skutek uboczny, naprawdę mocno rozgrzewa i jest to na początku dosyć nieprzyjemne, ale można się przyzwyczaić.

bio-essence inchloss

Kasia

  , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>